Vai arī Tu meklē atbildes uz jautājumiem?

Aizgājušā gadā izmantojām lielisku izdevību un pieteicāmies Alfas nodarbībām Ventspilī. Pieteicu mūs abus ar vīru, sākumā viņš uz to skatījās mazliet skeptiski, nebūšot laika tik bieži braukāt, bet jau pēc pirmās nodarbības bija sajūsmā. Tā kā nodarbībās dalībnieku skaits vēl bija vakants, piedāvāju arī divām skolas meitenēm Amandai (Puzes pamatskolas absolventei) un Alisei (8.klases skolniecei) mums piebiedroties, jo biju pārliecināta, ka arī viņām tas varētu likties interesanti. Meitenēm, kā viņas pašas apstiprināja, tas bija ļoti lietderīgi un interesanti pavadīts laiks. Katru nedēļu ar nepacietību gaidījām nākamo nodarbību vakaru ceturtdienā, lai atkal visi sevi stiprinātu. Droši vien šeit radies jautājums – kas ir Alfa? Pavisam īsi – tā ir iespēja izzināt dzīves jēgu.

Mums taču katram ir simtiem jautājumu, kas diendienā iziet cauri galvai, citi uzdoti, citi neuzdoti, dažiem rasta atbilde, dažiem ne – kāpēc es dzīvoju, kas notiek ar mani šodien, kur es būšu, kad nomiršu? Vai pēc nāves tiešām eksistē kāda cita dzīve? Kāpēc es vispār esmu šai pasaulē? Ja ir Dievs, kāpēc pastāv tik daudz netaisnību un ciešanu? Kas ir Jēzus? Vai atdzimšana ir iespējama? Vai ticība ir vajadzīga tikai vājajiem?… un vēl daudz citu jautājumu.

Mēs atradām daudz atbilžu, bet tikpat daudz jautājumu atkal radās klāt. Viens no tiem – vai Alfu varētu organizēt arī Puzē? Tā kā abi radām aicinājumu sevī un pilnīgi pārliecinošu atbildi, ka vēlamies ar Alfu iepazīstināt arī pužiņus, sākām kalt plānus, kā to visu realizēt. Iesākumā dzima ideja un iekšēji sajusts aicinājums, bet īsta sapratne, kā to darīt un kur smelt idejas, nebija. Neticami – taču kādu dienu uzgāju informāciju par Alfas konferenci Rīgā, kur tiks piedāvāta apmācība tiem, kas vēlas uzsākt kalpošanu ar Alfu. Vai nav brīnums?

Alfas konference vēl jo vairāk mūsos radīja pārliecību, ka Alfa Puzē būs! Divu dienu apmācībā radām atbildes uz visiem jautājumiem, ko uzdevām sev pirms tam – kā organizēt Alfu, kādām jābūt Alfas tēmām, kas svarīgs, uzsākot Alfu, kā plānot Alfu? Ja esam arī Tevi ieintriģējuši rast atbildes uz būtiskiem dzīves jautājumiem, mīļi aicinām pievienoties Alfai!

Alfas 15 nodarbības paredzam sākt no februāra reizi nedēļā kādas darbadienas vakaros no 19.00 – 21.00 jaukā atmosfērā pie tējas un cienasta galda. Vecums nav ierobežots!

Piesakies, zvanot pa 29609404- Jānim vai 25950734 Sibillai.

Mēs Tevi ļoti gaidīsim!